ASTM D3578 Lastik Muayene Eldivenleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D3578 Lastik Muayene Eldivenleri için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D3578 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart,tıbbi muayenelerde ve teşhis ve tedavi prosedürlerinde ve ayrıca kontamine tıbbi materyalin işlenmesinde kullanılması amaçlanan doğal kauçuk eldivenler için belirli gereksinimleri kapsar.

ASTM D3578 Lastik Muayene Eldivenleri için Test

Bu şartname kapsamındaki malzeme, herhangi bir doğal kauçuk bileşiminden imal edilecek, eldivenlerin iç ve dış yüzeyleri talk içermeyen, boyutları ve fiziksel özellikleri belirtilen şartlara uygun olacak şekilde Tip I ve Tip II eldivenlerden oluşmaktadır.

Lastik eldivenlerin gereksinimlere uygunluğunu değerlendirmek için sterillik, deliklerden arınmışlık, fiziksel boyutlar, gerilme mukavemeti, nihai uzama, uzamadaki stres, pudrasız kalıntı, toz miktarı, protein içeriği ve antijenik protein içeriği testleri yapılacaktır. belirtildi.

Bu spesifikasyon, tıbbi muayenelerin ve teşhis ve tedavi prosedürlerinin yürütülmesinde kullanılan doğal kauçuk eldivenler için belirli gereklilikleri kapsar. Aynı zamanda, kontamine tıbbi malzemeyle çalışırken kullanılan doğal lastik eldivenleri de kapsar.

Bu spesifikasyon, boyuta göre her iki ele, eşleştirilmiş eldivenlere ve eldivenlere uyan doğal kauçuk eldivenler sağlar. Aynı zamanda paketlenmiş steril doğal lastik eldivenler ve paketlenmiş veya toplu steril olmayan doğal lastik eldivenler sağlar.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3578 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp