ASTM D36 Bitümün Yumuşama Noktası için Standart Test Yöntemi (Halka-Top Aparatı)

ASTM Testleri

ASTM D36 Bitümün Yumuşama Noktası için Standart Test Yöntemi (Halka-Top Aparatı)

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D36 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, bitümün 30 ila 157 °C aralığında yumuşama noktasının belirlenmesini kapsar.

ASTM D36 Bitümün Yumuşama Noktası için Standart Test Yöntemi (Halka-Top Aparatı)

Bu test yöntemi [86 ila 315°F] damıtılmış su [30 ila 80°C] veya USP gliserin (80 ila 157°C'nin üzerinde) içine daldırılmış halka ve bilye aparatı kullanılarak uygulanır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrı olarak kabul edilmelidir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D36 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp