ASTM D3601 Sulu Ortamda Köpük için Test

ASTM Testleri

ASTM D3601 Sulu Ortamda Köpük için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3601 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,düşük kesme koşulları altında köpürme eğilimi nedeniyle düşük viskoziteli sulu bir sıvının (40°C'de 3 cSt'den az) hacim artışının ölçülmesini kapsar.

ASTM D3601 Sulu Ortamda Köpük için Test

Yüksek kesme altındaki köpük, ticari bir karıştırıcı kullanan Test Yöntemi D 3519 kapsamındadır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3601 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp