ASTM D3652 Basınca Duyarlı Bantların Kalınlığı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D3652 Basınca Duyarlı Bantların Kalınlığı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D3652 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, standart koşullarda basınca duyarlı bantların kalınlığının belirlenmesini kapsar. Bu test yönteminin AFERA ​​4006-2 ve PSTC 33'ün yerini alması amaçlanmıştır.

ASTM D3652 Basınca Duyarlı Bantların Kalınlığı için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilmelidir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3652 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp