ASTM D368 Kreozot ve Yağ Tipi Koruyucuların Özgül Ağırlığı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D368 Kreozot ve Yağ Tipi Koruyucuların Özgül Ağırlığı için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, hidrometre vasıtasıyla yağ tipi koruyucuların özgül ağırlığının belirlenmesini kapsar. Test yöntemleri, testten önce ahşap koruyuculardan numune alınmasını kapsar. Bu tür koruyucuların damıtma fraksiyonlarının özgül ağırlığını belirlemek için test yöntemi D 369'u kullanın.

ASTM D368 Kreozot ve Yağ Tipi Koruyucuların Özgül Ağırlığı için Standart Test Yöntemi

Bu, D 390 ve D 391 spesifikasyonlarına uygunluk için kreozot ve kreozot-kömür katranı çözeltilerinin özgül ağırlığını belirlemek için bir test yöntemidir. Diğer yağ tipi koruyucularla da kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D368 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp