ASTM D3681 Fiberglas Borunun Sapmış Durumda Kimyasal Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D3681 Fiberglas Borunun Sapmış Durumda Kimyasal Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3681 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, 4 inç (102 mm) ve daha büyük çaplar için sapmış durumdaki fiberglas borunun kimyasal dayanıklılık özelliklerini belirleme prosedürünü kapsar. Hem cam elyaf takviyeli termoset reçine boru (RTRP) hem de cam elyaf takviyeli polimer harç borusu (RPMP) cam elyafı borulardır.

ASTM D3681 Fiberglas Borunun Sapmış Durumda Kimyasal Direnci için Standart Test Yöntemi

İnç-pound birimleri standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3681 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp