ASTM D3762 Alüminyumun Yapıştırıcıyla Yapıştırılmış Yüzey Dayanıklılığı için Test

ASTM Testleri

ASTM D3762 Alüminyumun Yapıştırıcıyla Yapıştırılmış Yüzey Dayanıklılığı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3762 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,metal-yapıştırıcı/astar ara yüzeyindeki bir yapışkan bağlantı bağlantısı üzerindeki kuvvetleri ve etkileri niteliksel olarak simüle eder.

ASTM D3762 Alüminyumun Yapıştırıcıyla Yapıştırılmış Yüzey Dayanıklılığı için Test

Yapıştırılan yüzey hazırlıklarının çevresel dayanıklılığını belirlemede ve tahmin etmede oldukça güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Yöntemin, geleneksel bindirme kesme veya soyulma testlerinden çok daha güvenilir bir şekilde servis performansı ile ilişkilendirilebilir olduğu kanıtlanmıştır.

Bu test yönteminin alüminyum-alüminyum uygulamalarında kullanılması amaçlanmıştır, diğer metallerin ve plastiklerin yüzey dayanıklılığını belirlemek için kullanılabilir, ancak yapıştırılanların kalınlığına ve sertliğine dikkat edilmesi şartıyla.

Bu test yöntemi nicel bir kırılma mukavemeti test yöntemi değildir. Kırılma mukavemetini ölçmek için Test Yöntemi D 3433'e bakın.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3762 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp