ASTM D3767 Kauçuk için Standart Uygulama - Boyutların Ölçülmesi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D3767 Kauçuk için Standart Uygulama - Boyutların Ölçülmesi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3767 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu uygulama, fiziksel testler için kauçuk ürünlerin ve numunelerin geometrik boyutlarının belirlenmesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu uygulama, uzunluk, genişlik, kalınlık, çap ve çevreyi belirleme prosedürlerini açıklar. Bu uygulama, malzeme veya ürünlerden numune alınmasını veya numunenin alınacağı yerleri kapsamaz.

ASTM D3767 Kauçuk için Standart Uygulama - Boyutların Ölçülmesi için Standart Test

Kabul edilebilir metrik birimlerde veya diğer birimlerde belirtilen değerler ayrıca standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem, değerleri başka bir şekilde birleştirmeden, diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3767 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp