ASTM D3775 Dokuma Kumaşların Çözgü Bitiş Ve Dolgu Pick Sayısı için Test

ASTM Testleri

ASTM D3775 Dokuma Kumaşların Çözgü Bitiş Ve Dolgu Pick Sayısı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3775 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar.Bu standart,çözgü sonu sayısı ve atkı atkı sayısı ölçümünü kapsar ve her tür dokuma kumaşa uygulanabilir.

ASTM D3775 Dokuma Kumaşların Çözgü Bitiş Ve Dolgu Pick Sayısı için Test

Tarihsel olarak kumaş numarası terimi, dokuma kumaşların bitiş ve çekme sayısını tanımlamak için kullanılmıştır. Çözgü (bitiş) ve dolgu (toplama) sayısı terimleri, netlik sağlamak için kumaş sayımı teriminin yerini almaktadır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3775 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp