ASTM D380 Kauçuk Hortum için Test Standardı

ASTM Testleri

ASTM D380 Kauçuk Hortum için Test Standardı

EUROLAB laboratuvar ASTM D380 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart, her tür ve yapıdaki kauçuk hortumun muayenesi ve testi için prosedürleri kapsar.
Bu tek tip test yöntemleri, hortumların kalite karşılaştırmasını daha etkili hale getirir.

ASTM D380 Kauçuk Hortum için Test Standardı

Bu standartta ana hatları verilen yöntemler, tüm kauçuk hortum tipleri ve yapıları için test ve muayene prosedürlerini kapsar ve çeşitli uygulamalarda kauçuk hortum test spesifikasyonları için referans standart olarak kullanılabilir.

Bu test yöntemlerinin hükümleri ile belirli bir hortum için ayrıntılı spesifikasyonların veya test yöntemlerinin hükümleri arasında çelişki olması durumunda, ikincisi öncelikli olacaktır. SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB farkıyla, zengin mühendis kadrosu sizlere özveri ile ASTM D380 standardı kapsamında test hizmetleri vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp