ASTM D381 Jet Buharlaştırma ile Yakıtlarda Sakız İçeriği için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D381 Jet Buharlaştırma ile Yakıtlarda Sakız İçeriği için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D381 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, havacılık yakıtlarının mevcut sakız içeriğinin ve motor benzinlerinin veya bitmiş formdaki diğer uçucu distilatların sakız içeriğinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D381 Jet Buharlaştırma ile Yakıtlarda Sakız İçeriği için Standart Test Yöntemi

Havacılık dışı yakıtların kalıntısının heptanda çözünmeyen kısmının belirlenmesi için hükümler konulmuştur.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D381 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp