ASTM D3841 Cam Elyaf Takviyeli Polyester Plastik Paneller için Test

ASTM Testleri

ASTM D3841 Cam Elyaf Takviyeli Polyester Plastik Paneller için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3841 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,inşaatta kullanılması amaçlanan cam elyaf takviyeli polyester plastik panellerin sınıflandırmasını, yapı malzemelerini, işçiliği, minimum fiziksel gereksinimleri ve test yöntemlerini kapsar.

ASTM D3841 Cam Elyaf Takviyeli Polyester Plastik Paneller için Test

Özel veya benzersiz uygulamalara yönelik paneller, bu spesifikasyonda belirtilenlerin önemli ölçüde üzerinde veya altında değerler gerektirme potansiyeline sahiptir. Bu standart, alıcı ve satıcı arasında üzerinde anlaşmaya varıldığında performansı etkileyen teknolojik değişiklikleri kısıtlamayı veya sınırlamayı amaçlamaz.

Kimyasal direnç, ısıya dayanıklılık ve kurulum uygulamaları hakkında ek bilgiler Ek X1'de verilmiştir .

Bu plastik panellerin bir laboratuvar testine göreli tepkiye dayalı tiplere sınıflandırılması, bir yangın tehlikesi sınıflandırması olarak kabul edilmeyecektir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standardın metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu notlar ve dipnotlar (Çizelge ve Şekillerdekiler hariç) bu standardın gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, kontrollü koşullar altında malzemelerin, ürünlerin veya düzeneklerin ısıya ve aleve tepkisini ölçmek ve açıklamak için kullanılır, ancak tek başına malzemelerin, ürünlerin veya malzemelerin yangın tehlikesi veya yangın riski değerlendirmesi için gerekli tüm faktörleri kapsamaz. gerçek yangın koşulları altında montajlar.

Yangın testi doğası gereği tehlikelidir. Bu testler yapılırken personel ve mülk için yeterli güvenlik önlemleri alınacaktır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3841 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp