ASTM D3885 Tekstil Kumaşlarının Aşınma Dayanımı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D3885 Tekstil Kumaşlarının Aşınma Dayanımı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM D3885 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, esneme ve aşınma test cihazı kullanılarak dokuma veya dokunmamış tekstil kumaşlarının aşınma direncinin belirlenmesini kapsar. Bu test yöntemi, aşırı esnememeleri koşuluyla çoğu dokuma ve dokusuz kumaşa uygulanır. Zemin kaplamaları için geçerli değildir.

ASTM D3885 Tekstil Kumaşlarının Aşınma Dayanımı için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle her sistem birbirinden bağımsız olarak kullanılacaktır. İki sistemden alınan değerlerin birleştirilmesi, bu test yöntemiyle uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3885 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp