ASTM D3895 Testi

ASTM Testleri

ASTM D3895 Testi

EUROLAB, Diferansiyel tarama kalorimetrisi (DSC) ile polimerik malzemelerin oksidatif indüksiyon süresini (OIT) belirlemek için ASTM D3895 ile elastomer testi sunar.

ASTM D3895 Testi

Diferansiyel Tarama Kalorimetrisi ile Poliolefinlerin Oksidatif İndüksiyon Süresi için Standart Test Yöntemi yani ASTM D3895 test yöntemi, diferansiyel tarama kalorimetrisi (DSC) ile polimerik malzemelerin oksidatif indüksiyon süresinin (OIT) belirlenmesi için bir prosedürü ana hatlarıyla belirtir. Tamamen stabilize / bileşik formdaki poliolefin reçinelerine uygulanabilir.

Bu test yönteminde, SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standart, eğer varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart ve ISO 11357– 6 2013 aynı konuyu ele alır, ancak teknik içerik bakımından farklılık gösterir.

ASTM, yaklaşık 12.000 test yöntemi ve standardı yayınlamıştır. ASTM D3895 Testi bu testlerden biridir. ASTM International, uluslararası standartların geliştirilmesi ve sunulmasına odaklanan küresel bir organizasyondur. ASTM standartları, küresel ekonomide üretim ve ticareti yönlendiren bilgi altyapısının kritik unsurlarıdır. Gelişmiş teknik kalite ve pazar alaka düzeyi ile bilinen ASTM standartları, araştırma ve geliştirme, ürün testi ve kalite sistemlerinde kullanılmaktadır.

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3895 testi kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp