ASTM D3925 Sıvı Boyalar ve İlgili Pigmentli Kaplamalar için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM D3925 Sıvı Boyalar ve İlgili Pigmentli Kaplamalar için Standart Uygulama

EUROLAB laboratuvar ASTM D3925 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu uygulama, herhangi bir tipteki kaplardan sıvı boya veya pigmentli kaplama ürünlerinin temsili numunelerinin alınmasına yönelik yöntemleri açıklar.

ASTM D3925 Sıvı Boyalar ve İlgili Pigmentli Kaplamalar için Standart Uygulama

İki ISO standardı, ISO 1513 ve ISO 15528, sıvı boyaların ve ilgili malzemelerin numune alınmasına yönelik ayrıntıları ve ekipmanı bu standarttan çok daha ayrıntılı olarak kapsar. Okuyucu, daha fazla bilgi için bu standartlara yönlendirilir.

Kuru toz boyalar, şeffaf kaplamalar, karışık solventler ve herhangi bir tipte pigmentsiz malzemelerden numune alınması bu prosedür kapsamında değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3925 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp