ASTM D3935 Polikarbonat Dolgusuz ve Güçlendirilmiş Malzeme için Test

ASTM Testleri

ASTM D3935 Polikarbonat Dolgusuz ve Güçlendirilmiş Malzeme için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3935 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,enjeksiyon kalıplama, şişirme kalıplama ve ekstrüzyon için uygun dolgusuz ve takviyeli polikarbonat ve polikarbonat kopolimer malzemeleri kapsar.

ASTM D3935 Polikarbonat Dolgusuz ve Güçlendirilmiş Malzeme için Test

Bu bileşimlerin bazıları ayrıca sıkıştırma kalıplama veya çözeltiden uygulama için kullanım bulabilir.

Bu spesifikasyondaki özellikler, kapsanan bileşimlerin tanımlanması için gerekli olanlardır. Belirli uygulamalar için önemli olan belirli özelliklerin tanımlanması için gerekli başka gereksinimler olabilir. Bunlar, Bölüm 5'e göre son ekler kullanılarak belirtilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu spesifikasyon ve ISO 7391-1 ve ISO 7391-2 aynı konuyu ele alır, ancak teknik içerik bakımından farklılık gösterir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve uygulanabilirliği veya düzenleyici sınırlamaları belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3935 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp