ASTM D3951 Ticari Ambalaj için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM D3951 Ticari Ambalaj için Standart Uygulama

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3951 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu uygulama, Federal Düzenlemeler Kanununun 49. Başlığında kapsanan mühimmat, patlayıcılar veya tehlikeli maddeler hariç, malzeme ve teçhizatın paketlenmesi için minimum gereksinimleri belirler.

ASTM D3951 Ticari Ambalaj için Standart Uygulama

ASTM D3951, mühimmat, patlayıcılar veya tehlikeli maddeler hariç, paketleme malzemeleri ve ekipmanı için yönergeler oluşturur. ASTM D3951, ticari koruma, paketleme, paketleme, birleştirme ve sarf malzemeleri ve ekipman işaretlemesi için önemli olan bilgileri kapsar. Ayrıca farklı yöntemlerle ve çeşitli işlemlerle sevkiyatı da dikkate alır.

Paketin taşınması sırasında bir ürünün zarar görmesinin birçok yolu vardır. ASTM D3591, ister şoku kontrol ederek isterse nakliye sırasında hareket ederek olsun, bu sorunlarla nasıl mücadele edileceğine dair rehberlik sağlar. ASTM D3591, çeşitli bilgiler arasında çeşitli yastıklama malzemeleri ve destek malzemeleri hakkında da bilgi verir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3951 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp