ASTM D3983 Kalın Yapışkanlı Çekme Bindirmeli Numune için Test

ASTM Testleri

ASTM D3983 Kalın Yapışkanlı Çekme Bindirmeli Numune için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3983 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,yapıştırılmış bağlantılardaki yapıştırıcıların kaymasındaki kesme modülünü ve kopma gerilimini ölçmek için bir yöntemi açıklar.

ASTM D3983 Kalın Yapışkanlı Çekme Bindirmeli Numune için Test

Yöntem, 700 MPa'ya (100 000 psi) kadar değişen kesme modülüne sahip yapıştırıcılar ile ahşap, metal veya kompozit yapıştırılmış bindirmeli kesme numunelerini kullanır.

Bu test yöntemi, genellikle, yapışma gerilme modülünün yapışkan kesme modülüne oranının 300'e 1'den büyük olduğu bağlantılar için uygundur.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3983 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp