ASTM D4014 Köprüler için Düz ve Çelik Lamine Elastomerik Rulmanlar için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D4014 Köprüler için Düz ve Çelik Lamine Elastomerik Rulmanlar için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4014 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu spesifikasyon, mesnetlerin işlevi yükleri aktarmak veya bir köprü üst yapısı ile onun destekleyici yapısı veya her ikisi arasındaki bağıl hareketi karşılamak olduğunda, tamamı elastomerden veya alternatif elastomer ve çelik laminatlardan oluşan mesnetleri kapsar.

ASTM D4014 Köprüler için Düz ve Çelik Lamine Elastomerik Rulmanlar için Standart Şartname

Bu şartnamede "elastomer" veya "elastomerik" kelimeleri "kauçuk" kelimesi ile birbirinin yerine kullanılacaktır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4014 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp