ASTM D4049 Yağlama Gresinin Su Püskürtme Direncinin Belirlenmesi

ASTM Testleri

ASTM D4049 Yağlama Gresinin Su Püskürtme Direncinin Belirlenmesi

EUROLAB laboratuvar ASTM D4049 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, öngörülen laboratuvar koşullarında su spreyine maruz bırakıldığında bir gresin metal bir yüzeye yapışma yeteneğini kapsar.

ASTM D4049 Yağlama Gresinin Su Püskürtme Direncinin Belirlenmesi

Çelik bir panel, test edilecek ince bir gres tabakasıyla kaplanır. 5 dakika boyunca gres kaplı panele 40 psi'lik bir su spreyi yönlendirilir. Su spreyinde kaybolan gres miktarı, püskürme yüzdesi olarak rapor edilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4049 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp