ASTM D4055 Membran Filtreleme ile Pentan Çözünmeyenler için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D4055 Membran Filtreleme ile Pentan Çözünmeyenler için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D4055 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, yeni ve kullanılmış yağlama yağlarında 0,8 μm'yi aşan partiküller için pentanda çözünmeyen maddelerin tayinini kapsar.

ASTM D4055 Membran Filtreleme ile Pentan Çözünmeyenler için Standart Test Yöntemi

Parçacık boyutları 0,8 μm'den küçük olan pentan çözünmezleri, uygun boyutlu membran filtrelerle incelenebilir. 0,8 μm'nin üzerindeki veya altındaki partikül boyutları incelenebilir. Bu test yönteminin kesinliği yalnızca 0,8 μm'de belirlenmiştir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4055 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp