ASTM D4094 Etilen-Akrilik Asit Kopolimerlerinin Asit İçeriği için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D4094 Etilen-Akrilik Asit Kopolimerlerinin Asit İçeriği için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4094 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, ağırlıkça %2,5 ila 25 oranında akrilik asit içeren etilen-akrilik asit (EAA) kopolimerlerinin asit içeriğinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D4094 Etilen-Akrilik Asit Kopolimerlerinin Asit İçeriği için Standart Test Yöntemi

EAA kopolimerleri, serbest asit grupları içerdiklerinden olağandışı kimyasal ve fiziksel özelliklere sahiptir. Nihai kullanım uygulamalarında polimer performansı, kopolimerize akrilik asit miktarının bir fonksiyonu olduğundan, asit içeriklerinin burada tarif edilen gibi uygun bir yöntemle nicel olarak belirlenmesi önemlidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4094 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp