ASTM D4157 Tekstil Kumaşların Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi (Salınımlı Silindir Yöntemi)

ASTM Testleri

ASTM D4157 Tekstil Kumaşların Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi (Salınımlı Silindir Yöntemi)

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4157 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, salınımlı silindir test cihazı kullanılarak dokuma tekstil kumaşlarının aşınma direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D4157 Tekstil Kumaşların Aşınma Direnci için Standart Test Yöntemi (Salınımlı Silindir Yöntemi)

Tekstil kumaşlarının aşınma direncini ölçmek için diğer prosedürler: kılavuzlar D3884 ve D4158 ve test yöntemleri D3885, D3886 ve AATCC 93'te verilmektedir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir; İngiliz birimlerindeki değerler yalnızca bilgi olarak verilmiştir ve tam eşdeğerleri değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4157 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp