ASTM D4169-22 Sevkiyat Konteynerleri ve Sistemlerinin Performans Testi için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM D4169-22 Sevkiyat Konteynerleri ve Sistemlerinin Performans Testi için Standart Uygulama

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4169-22 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu uygulama, nakliye birimlerinin dağıtım ortamına dayanma kabiliyetini bir laboratuvarda değerlendirmek için tek tip bir temel sağlar.

ASTM D4169-22 Sevkiyat Konteynerleri ve Sistemlerinin Performans Testi için Standart Uygulama

Bu, onları çeşitli dağıtım döngülerinde karşılaşılan bir dizi beklenen tehlike unsurundan oluşan bir test planına tabi tutarak gerçekleştirilir. Bu uygulama, malzeme spesifikasyonlarının veya mevcut sevkiyat öncesi test prosedürlerinin yerini alması amaçlanmamıştır.

Tek koli gönderileri için paketlerin test edilmesi için Uygulama D7386'nın kullanımını düşünün. Bu uygulamanın tehlikeli maddelerle kullanıma uygunluğu belirlenmemiştir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4169-22 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp