ASTM D4179 Oluşturulan Katalizör Şekillerinin Tek Pelet Ezilme Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D4179 Oluşturulan Katalizör Şekillerinin Tek Pelet Ezilme Mukavemeti için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D4179 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart,oluşturulmuş katalizörlerin sıkıştırma kuvvetine karşı direncinin belirlenmesini kapsar ve tabletler ve küreler gibi normal katalizör şekillerine uygulanabilir.

ASTM D4179 Oluşturulan Katalizör Şekillerinin Tek Pelet Ezilme Mukavemeti için Test

Ekstrüdatlar, tanecikli malzemeler ve diğer düzensiz şekiller özellikle hariç tutulmuştur.

Bu test yöntemi, 0 ila 50 lbf (0 ila 220 N) aralığında ortalama ezilme mukavemetini belirler.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler yalnızca bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4179 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp