ASTM D4279 Nakliye Konteynerlerinin Su Buharı İletimi için Standart Test Yöntemleri -Sabit ve Döngü Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D4279 Nakliye Konteynerlerinin Su Buharı İletimi için Standart Test Yöntemleri -Sabit ve Döngü Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar ASTM D4279 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ASTM D4279 standardı, toplu taşıma konteynırları için su buharı iletim oranlarının Yeniden Kapatılabilir Kaplar için Yöntem A ve Yeniden Kapatma için Tasarlanmamış Konteynerler için Yöntem B şekilde belirlenmesini kapsar.

ASTM D4279 Nakliye Konteynerlerinin Su Buharı İletimi için Standart Test Yöntemleri -Sabit ve Döngü Yöntemleri

Her bir prosedür içinde, test atmosferinin sabit ve döngü yöntemleri için ayrıntılar verilmektedir. Test, konteynere paketlenmiş olarak veya varil, titreşim, düşme, darbe direnci veya performans testleri olarak incelenebilir.

Bu test yöntemleri normalde aşağıdaki amaçlar için kullanılır:

  • Belirli bir konteyner tipi için malzeme ve konstrüksiyonları değerlendirmek,
  • Farklı tipteki konteynerlerin performanslarını karşılaştırmak,
  • Belirli bir ürün veya uygulama için korumanın yeterliliğini belirlemek ve
  • Kalite kontrolünü sürdürmek.

Tartımda daha fazla doğruluk gerektiren küçük nakliye konteynerleri için, su buharı iletimi Test Yöntemi D895 veya Test Yöntemi D1251'e göre belirlenebilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Kuruluşumuz EUROLAB, sayısız test, ölçüm, analiz ve değerlendirme çalışmaları arasında, eğitimli ve uzman kadrosu ve ileri teknolojik donanımı ile ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, nakliye konteynerlerinin su buharı iletimi için standart test yöntemleri - sabit ve döngü yöntemleri hizmetleri vermektedir. ASTM D4279 standardı kapsamında test hizmetleri verir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp