ASTM D4321 Plastik Filmin Paket Verimi için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D4321 Plastik Filmin Paket Verimi için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4321 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, plastik filmin veriminin (birim kütle başına alan) belirlenmesini kapsar.

ASTM D4321 Plastik Filmin Paket Verimi için Standart Test

Bu test yönteminde ayrıca, nominal verim, nominal yoğunluk ve nominal kalınlık için verilen değerlerin hesaplanması için araçlar açıklanmıştır. Malzeme spesifikasyonlarında verim limitleri normal olarak fiili verimin nominal verimden sapma yüzdesi cinsinden ifade edildiğinden bu gereklidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart ve ISO 4591, aynı konuyu ele alır, ancak teknik içerik bakımından farklılık gösterir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4321 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp