ASTM D4332 Kapları Paketleri veya Paketleme Bileşenleri için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D4332 Kapları Paketleri veya Paketleme Bileşenleri için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4332 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. bir kap, ambalaj veya ambalaj bileşeninin kullanım ömrü veya test döngüsü boyunca karşılaşabileceği belirli saha koşullarını simüle etmek için kullanılabilecek standart ve özel şartlandırma ve test ortamları sağlar.

ASTM D4332 Kapları Paketleri veya Paketleme Bileşenleri için Standart Test

Bu uygulama, maruz kalabilecekleri atmosferle dengeye yaklaşmaları veya dengeye ulaşmaları için bu kapları, paketleri veya ambalaj bileşenlerini şartlandırma prosedürlerini açıklar. Bu standart, genel olarak geçiş simülasyon testleri yapılırken koşullandırma için kullanılır.

Standart atmosfer koşullarında kutu sıkıştırma kuvvetinin nicelleştirilmesi gerektiğinde, ilgili şartlandırma standardı olarak Uygulama D685 kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4332 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp