ASTM D4362 Propan Termofiziksel Özellik Tabloları için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D4362 Propan Termofiziksel Özellik Tabloları için Standart Şartname

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4362 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Propan için termofiziksel özellik tabloları, proses tasarımı ve operasyonları için propanın basınç-hacim-sıcaklık (PVT), termodinamik ve taşıma özelliklerinin hesaplanmasında kullanım içindir.

ASTM D4362 Propan Termofiziksel Özellik Tabloları için Standart Şartname

İki tablo, 90K ile kritik nokta olan 380K arasındaki sıcaklıklarda, biri sıvı ve diğeri buhar için olmak üzere, sıvı-buhar dengesi koşullarında (doyma özellikleri) özellikler sağlar. Üçüncü bir tablo, 20 MPa'ya kadar olan basınçlarda 90K ve 600K arasındaki sıcaklıklarda denge fazı için seçilen T, p noktalarında özellikler sağlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4362 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp