ASTM D4502 Ahşap Yapışkanlı Birleşimlerin Isı ve Nem Direnci için Test

ASTM Testleri

ASTM D4502 Ahşap Yapışkanlı Birleşimlerin Isı ve Nem Direnci için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4502 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,yapıştırıcıyla birleştirilmiş bağlantıların termal ve hidrolitik bozunmaya karşı direncini tahmin etmektir.

ASTM D4502 Ahşap Yapışkanlı Birleşimlerin Isı ve Nem Direnci için Test

Bu test yöntemi esas olarak ahşaptan ahşaba birleşimler içindir ancak ahşabın diğer malzemelerle birleşimlerine de uygulanabilir.

Ahşaptaki yangın geciktiriciler, koruyucular ve özütleyiciler gibi kimyasalların derz bozulma direnci üzerindeki etkileri tahmin edilebilir.

Bu test yöntemi, diğer temel bozunma faktörü olan stresin etkilerini ve döngüsel veya değişken sıcaklık veya nem seviyelerini hesaba katmaz.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4502 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp