ASTM D4518 Kaplama Yüzeylerinin Statik Sürtünmesini Ölçmek için Test

ASTM Testleri

ASTM D4518 Kaplama Yüzeylerinin Statik Sürtünmesini Ölçmek için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4518 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,statik sürtünmeyi ölçerek kaplama yüzeylerinde kaymaya karşı direncin belirlenmesini kapsar.

ASTM D4518 Kaplama Yüzeylerinin Statik Sürtünmesini Ölçmek için Test

İki test yöntemi aşağıda açıklanmıştır:

  • Eğimli Düzlem Testi
  • Yatay Çekme Testi

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilişkili tüm güvenlik sorunlarını ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4518 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp