ASTM D4565 Testi

ASTM Testleri

ASTM D4565 Testi

ASTM D4565 standardı, ASTM'nin sunduğu 12 binden fazla standart arasındadır ve Telekomünikasyon Tel ve Kablo İzolasyon ve Ceketlerinin Fiziksel ve Çevresel Performans Özellikleri için Standart Test Yöntemlerini kapsamaktadır.

ASTM D4565 Testi

ASTM D4565 test yöntemi, telekomünikasyon teli ve kablosunda kullanılan termoplastik yalıtımların ve kılıfların fiziksel testi ile tamamlanmış ürünlerin fiziksel özelliklerinin ve çevresel performans özelliklerinin test edilmesine yönelik prosedürleri kapsar. Belirli bir yalıtım veya kılıf üzerinde veya tamamlanmış tel veya kablo üzerinde kullanılacak prosedürü belirlemek için, o ürünün spesifikasyonuna başvurulması gerekir. Uygun şekilde yorumlanan boyutsal ölçümler, iletkenler, yalıtım veya kılıf hakkında bilgi sağlar. Boyutsal ölçümler, araştırma ve geliştirme, mühendislik tasarımı, kalite kontrol ve spesifikasyonlara göre kabul veya ret için veri sağlar.

ASTM test laboratuvarları, çok çeşitli sektörlerde geliştiriciler ve üreticiler için ürünleri test etmekte ve sertifikalandırmaktadır. Önde gelen bir test laboratuvarı olan EUROLAB, mühendislik ürünleri için kapsamlı testler sağlar. Kalitenin öncelikli olduğu hemen hemen her üretim süreci için ASTM spesifikasyonlarını karşılamak için sürekli olarak sınırları zorlarız.

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4565 testi kapsamında kesin ve hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp