ASTM D4576 Islak Mavi ve Islak Beyazın Küf Büyüme Direnci için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D4576 Islak Mavi ve Islak Beyazın Küf Büyüme Direnci için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4576 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, deri imalatında kullanılması amaçlanan, depolama ve nakliye gereksinimlerine bağlı olarak Wet Blue ve Wet White'ın küflenme direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D4576 Islak Mavi ve Islak Beyazın Küf Büyüme Direnci için Standart Test

Bu test yöntemi, proteinler tarafından inaktive edilen fungisitleri değerlendirmek için uygun olmayabilir. Buna alkildimetilbenzil amonyum klorürler dahildir.

Küf büyümesi direnci ile ilgili sonuçlar, testin bilinen direncin aynı anda çalıştırılan bir kontrolü ile karşılaştırılmasıyla elde edilir. Başarı veya başarısızlık, kontrole göre küf büyümesinin miktarı ile belirlenir.

Bu test yönteminin herhangi bir laboratuvar tarafından kullanılmasına izin vermek için, inkübasyon süresi, sıcaklığı ve nemi, inokulum, deri örnekleme alanı ve kontrol seçiminde esnekliğe izin verilmiştir. Bunlar yerel koşullara uyacak şekilde ayarlanabilir ancak standart hale getirilmelidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4576 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp