ASTM D4577 Sabit Yük Altındaki Bir Konteynerin Sıkıştırma Direnci için Test

ASTM Testleri

ASTM D4577 Sabit Yük Altındaki Bir Konteynerin Sıkıştırma Direnci için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4577 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir nakliye konteynerinin belirli bir süre boyunca dikey olarak uygulanan sabit bir yüke veya arızaya karşı direncini belirlemek için tasarlanmıştır.

ASTM D4577 Sabit Yük Altındaki Bir Konteynerin Sıkıştırma Direnci için Test

Test yöntemi, paletlenmiş veya birleştirilmiş yük konfigürasyonları için de kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4577 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp