ASTM D4582 Ters Ozmoz için Sert ve Davis Kararlılık İndeksinin Hesaplanması için Test

ASTM Testleri

ASTM D4582 Ters Ozmoz için Sert ve Davis Kararlılık İndeksinin Hesaplanması için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4582 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir ters ozmoz cihazının konsantre akışı için Stiff ve Davis Stabilite İndeksi'nin (S & DSI) hesaplanmasını ve ayarlanmasını kapsar.

ASTM D4582 Ters Ozmoz için Sert ve Davis Kararlılık İndeksinin Hesaplanması için Test

Bu indeks, ters ozmoz tesislerinin işletimi ve tasarımında kalsiyum karbonat tortu kontrolü ihtiyacını belirlemek için kullanılır. Bu uygulama, 10.000 mg/L'den fazla toplam çözünmüş katı içeren konsantre akışlar için geçerlidir.

10.000 mg/L'den az toplam çözünmüş katı içeren konsantre akışlar için kullanılır.


İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4582 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp