ASTM D4656 Otomobiller ve Hafif Hizmet için Önceden Seyreltilmiş Sulu Etilen Glikol Bazlı Motor Soğutma Sıvısı için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D4656 Otomobiller ve Hafif Hizmet için Önceden Seyreltilmiş Sulu Etilen Glikol Bazlı Motor Soğutma Sıvısı için Standart Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D4656 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, önceden seyreltilmiş sulu etilen glikol gereksinimlerini kapsar ( Otomobillerde ve hafif ticari araçlarda kullanım için hacimce minimum %50) temel motor soğutma sıvısı.

ASTM D4656 Otomobiller ve Hafif Hizmet için Önceden Seyreltilmiş Sulu Etilen Glikol Bazlı Motor Soğutma Sıvısı için Standart Test

Daha fazla seyreltme yapılmadan kullanıldığında, bu ürün, yeterli soğutma sistemi performansı sağlamak için otomotiv ve diğer hafif hizmet motor soğutma sistemlerinde hem yaz hem de kış aylarında etkin bir şekilde çalışır.

Bu şartnamede belirtilen birimler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı verilen yaklaşık eşdeğerlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart otomobiller ve hafif hizmet için geçerlidir. Ağır hizmet motor servisi için önceden seyreltilmiş etilen glikol bazlı soğutma sıvısı için ayrı bir spesifikasyon D 5345 ile geliştirilmektedir.

SI birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde belirtilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4656 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp