ASTM D4661 Poliüretan Hammaddeleri için Standart Test Yöntemleri, İzosiyanatlarda Toplam Klor Tayini

ASTM Testleri

ASTM D4661 Poliüretan Hammaddeleri için Standart Test Yöntemleri, İzosiyanatlarda Toplam Klor Tayini

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4661 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, poliüretan hammaddeleri olarak kullanılan aromatik izosiyanatların toplam klor içeriğini belirler. Toplam klor içeriği ile hidrolize edilebilir klor içeriği arasındaki fark, mevcut o -diklorobenzen ve diğer halka ikameli klorlu ürünlerin miktarının bir ölçüsüdür. Her iki prosedür de çeşitli organik bileşiklere uygulanabilir ancak kullanılan numune miktarının değiştirilmesi gerekebilir.

ASTM D4661 Poliüretan Hammaddeleri için Standart Test Yöntemleri, İzosiyanatlarda Toplam Klor Tayini

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4661 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp