ASTM D4680 Sıkıştırma Yüklemesi ile Statik Kesmede Yapıştırıcıların Sürünme ve Arıza Süresi için Test

ASTM Testleri

ASTM D4680 Sıkıştırma Yüklemesi ile Statik Kesmede Yapıştırıcıların Sürünme ve Arıza Süresi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4680 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,numuneler çeşitli statik yük, sabit sıcaklık ve bağıl nem seviyelerinde kesme gerilmelerine maruz kaldığında, ahşap-ahşap bağlarında yapısal yapıştırıcıların zamana bağlı özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D4680 Sıkıştırma Yüklemesi ile Statik Kesmede Yapıştırıcıların Sürünme ve Arıza Süresi için Test


Statik yük altında zamana bağlı kayma deformasyonunun (sürünme) ve yapışkan bağların kopma zamanının doğrudan ölçümü için aparat ve prosedürler sağlanmıştır. Test koşullarının seçilmesine yönelik yönergeler, sürünme hızı, sürünme gerinimi, sürünme modülü ve arızaya kadar geçen sürenin ekstrapolasyonu hesaplama yöntemleri, bu verileri sunma yöntemleriyle birlikte verilmektedir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4680 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp