ASTM D4737 Dört Değişken Denklemle Hesaplanan Setan İndeksi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D4737 Dört Değişken Denklemle Hesaplanan Setan İndeksi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D4737 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Dört değişken denklemde hesaplanan setan indeksi, yoğunluk ve distilat yakıtların ASTM setan sayısını (Test Yöntemi D613) tahmin etmek için bir araç sağlar.

ASTM D4737 Dört Değişken Denklemle Hesaplanan Setan İndeksi için Standart Test Yöntemi

Dört değişken denklemi ile Hesaplanan setan indeksi, ASTM setan sayısını ifade etmek için isteğe bağlı bir yöntem değildir. Test Yöntemi D613'ün bir sonucu mevcut olmadığında ve setan geliştirici kullanılmadığında setan sayısını tahmin etmek için ek bir araçtır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4737 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp