ASTM D4804 Sert Olmayan Katı Plastiklerin Yanıcılık Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D4804 Sert Olmayan Katı Plastiklerin Yanıcılık Özellikleri için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D4804 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart,numunenin inceliği ve sert olmaması nedeniyle deforme olan, büzülen veya kullanılarak test edildiğinde tutma kıskacına kadar tüketilen katı plastik malzemelerin karşılaştırmalı yanma özelliklerini belirlemek için küçük ölçekli laboratuvar prosedürlerini tanımlar.

ASTM D4804 Sert Olmayan Katı Plastiklerin Yanıcılık Özellikleri için Test

Bu standart, kontrollü koşullar altında malzemelerin, ürünlerin veya düzeneklerin ısıya ve aleve tepkisini ölçer ve açıklar, ancak tek başına yangın tehlikesi veya yangın riski değerlendirmesi için gerekli tüm faktörleri, gerçek yangın altında malzeme, ürün veya düzenekleri kapsamaz. koşullar.

Bu test yönteminin, inşaat veya bitirme malzemeleri olarak kullanıldığında plastikleri kapsaması amaçlanmamıştır.

Yangın testi doğası gereği tehlikelidir. Bu testler yapılırken personel ve mülk için yeterli güvenlik önlemleri alınacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4804 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp