ASTM D4831 Derinin Toka Yırtılma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D4831 Derinin Toka Yırtılma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4831 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir tokaya tutturulmuş bir deri kayışı yırtmak için gereken yükü belirlemek için her tür deri üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ASTM D4831 Derinin Toka Yırtılma Mukavemeti için Test

Bu test yöntemi ıslak mavi için geçerli değildir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilişkili tüm güvenlik sorunlarını ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4831 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp