ASTM D4956 Trafik Kontrolü için Retroreflektif Kaplama için Test

ASTM Testleri

ASTM D4956 Trafik Kontrolü için Retroreflektif Kaplama için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D4956 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,trafik kontrol işaretleri, sınırlayıcılar, barikatlar ve diğer cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış esnek, açıkta olmayan cam boncuklu lensi ve mikro prizmatik, retroreflektif kaplamayı kapsar.

ASTM D4956 Trafik Kontrolü için Retroreflektif Kaplama için Test

Bu standart, trafik işaretleri veya diğer cihazlar oluşturmak için retroreflektif kaplama malzemesine uygulanabilecek mürekkepleri, kaplamaları veya diğer görüntüleme yöntemlerini ele almaz.

Bu standart, değerlendirme altındaki retroreflektif kaplama için fotometrik gereksinimleri sağlamasına rağmen, hizmet içi işaretlerin veya diğer cihazların minimum performans gereksinimleri bu belgenin kapsamı dışındadır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D4956 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp