ASTM D5034 Tekstil Kumaşların Kopma Mukavemeti ve Uzaması için Standart Spesifikasyon

ASTM Testleri

ASTM D5034 Tekstil Kumaşların Kopma Mukavemeti ve Uzaması için Standart Spesifikasyon

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5034 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, çoğu tekstil kumaşının kopma mukavemetini ve uzamasını belirlemek için kavrama ve modifiye kavrama test prosedürlerini kapsar. Islak testler için hükümler yapılmıştır.

ASTM D5034 Tekstil Kumaşların Kopma Mukavemeti ve Uzaması için Standart Spesifikasyon

Tutma testi prosedürü dokuma, dokuma olmayan ve keçeli kumaşlara uygulanabilirken, modifiye edilmiş tutuş testi prosedürü esas olarak dokuma kumaşlar için kullanılır.

Bu test yöntemi, cam kumaşlar veya örme kumaşlar ve yüksek esneme (%11'den fazla) olan diğer tekstil kumaşları için önerilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5034 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp