ASTM D5083 Düz Taraflı Numuneler Kullanılarak Güçlendirilmiş Termoset Plastiklerin Çekme Testi

ASTM Testleri

ASTM D5083 Düz Taraflı Numuneler Kullanılarak Güçlendirilmiş Termoset Plastiklerin Çekme Testi

EUROLAB laboratuvar ASTM D5083 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ASTM D5083, tek tip nominal genişliğe sahip test numuneleri kullanılarak ısıyla sertleşen takviyeli plastiklerin çekme özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D5083 Düz Taraflı Numuneler Kullanılarak Güçlendirilmiş Termoset Plastiklerin Çekme Testi

ASTM D5083, kalite kontrol ve araştırma ve geliştirme için çekme özelliği verileri üretir. Çekme özelliklerini etkileyen ve bu nedenle rapor edilmesi gereken faktörler şunlardır: malzeme, malzeme ve numune hazırlama yöntemleri, numune şartlandırma, test ortamı, test hızı, boşluk içeriği ve hacim yüzdesi takviye.

Test uzmanlığımız ve modüler ürün tasarımımız sayesinde sizin için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olacağız. Standartlarınıza göre en iyi test makinesini ve aksesuarlarını yapılandırma konusunda yardım almak için test mühendislerimizi bugün arayın.

SI birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde belirtilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5083 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp