ASTM D5135 Kılcal Gaz Kromatografisi ile Stiren Analizi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D5135 Kılcal Gaz Kromatografisi ile Stiren Analizi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM D5135 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, tipik olarak stiren içinde bulunan safsızlıkların belirlenmesini kapsar ve bu değerleri, gaz kromatografisi ile stirenin saflığını fark yoluyla belirlemek için kullanır.

ASTM D5135 Kılcal Gaz Kromatografisi ile Stiren Analizi için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, %1'e kadar safsızlık konsantrasyonlarına uygulanabilir. Tespit limiti kütle olarak %0,0003 ve miktar tayini limiti kütle olarak %0,0010'dur.

Bu yöntem kullanılarak test sonuçlarının geçerli spesifikasyonlara uygunluğu belirlenirken, sonuçlar Uygulama E29'daki yuvarlama yöntemine göre yuvarlanacaktır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyon konusunda uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5135 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp