ASTM D518 Kauçuk Bozulması ve Yüzey Çatlaması için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D518 Kauçuk Bozulması ve Yüzey Çatlaması için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D518 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, kauçuk bileşiklerinin normal hava koşullarına veya kontrollü miktarlarda ozon içeren bir atmosfere maruz kalmanın etkilerine dayanma konusundaki karşılaştırmalı kabiliyetini tahmin eden üç test numunesi prosedürünü kapsar.

ASTM D518 Kauçuk Bozulması ve Yüzey Çatlaması için Standart Test Yöntemi

Elektrik deşarjı nedeniyle yüksek ozon konsantrasyonlarının hakim olduğu elektrik yalıtımının veya diğer kauçuk parçaların testine veya normalde sert kauçuk olarak sınıflandırılan malzemelerin test edilmesine uygulanmaz.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D518 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp