ASTM D525 Benzin Oksidasyon Kararlılığı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D525 Benzin Oksidasyon Kararlılığı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D525 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, hızlandırılmış oksidasyon koşulları altında yalnızca bitmiş haldeki benzinin stabilitesinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D525 Benzin Oksidasyon Kararlılığı için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, aygıt içinde patlayıcı koşullara neden olabileceğinden, özellikle yüksek oranda düşük kaynama noktalı doymamış bileşikler içeren benzin bileşenlerinin stabilitesini belirlemeye yönelik değildir. Bununla birlikte, belirli numunelerin bilinmeyen doğası nedeniyle, basınçlı kap tertibatı, operatörü korumak için bir güvenlik patlama diski içermelidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D525 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp