ASTM D532 Tel ve Kablo için Doğal Kauçuk Kılıf için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D532 Tel ve Kablo için Doğal Kauçuk Kılıf için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar, ASTM D532 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, ağır hizmet için yalıtımlı elektrik telleri ve kablolarında dış kaplama veya kılıf olarak kullanıma uygun bir kauçuk bileşiği kapsar. Bileşik ağırlıkça en az %60 doğal kauçuk içermelidir.

ASTM D532 Tel ve Kablo için Doğal Kauçuk Kılıf için Standart Şartname

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D532 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp