ASTM D5362 Kumaşların Takılma Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D5362 Kumaşların Takılma Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D5362 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, bir kumaşın takılma direncini belirler.

ASTM D5362 Kumaşların Takılma Direnci için Standart Test Yöntemi

Kumaş takılma çalışmaları, bu test yönteminin tekstüre veya tekstüre edilmemiş filament ipliklerden veya eğrilmiş ipliklerden veya bu ipliklerin kombinasyonlarından yapılan bir dizi dokuma ve örme kumaş için uygun olduğunu göstermiştir.

Kabul edilebilir metrik birimlerde veya diğer birimlerde belirtilen değerler ayrıca standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam olarak eşdeğer olmayabilir; bu nedenle her sistem, değerleri hiçbir şekilde birleştirmeden diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. Hakem kararları durumunda metrik birimler geçerli olacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5362 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp