ASTM D538 Trisodyum Fosfat için Standart Spesifikasyon

ASTM Testleri

ASTM D538 Trisodyum Fosfat için Standart Spesifikasyon

EUROLAB laboratuvar, ASTM D538 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, koşulların gerektirdiği şekilde sabunlu veya sabunsuz çeşitli yıkama, temizleme ve ovma işlemleri için uygun olan ve orta derecede güçlü bir alkali malzemenin istendiği malzemeleri kapsar.

ASTM D538 Trisodyum Fosfat için Standart Spesifikasyon

Bu malzeme uygun şekilde yönetilmezse tehlikeli olabilir.

Bu materyalin güvenli kullanımı, depolanması ve imhası için önlem bilgileri, tedarikçilerden ve diğerlerinden önceden alınmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D538 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp